Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-12-27/11:32:00

Алеї Слави, Панченку Андрійку, Панченка Едуарда, Алеї Слави, учасників АТО, ООС

ЦЮ ВЕЛИКУ ВІРУ, НАДІЮ І ЛЮБОВ ВОНИ ПОДАРУВАЛИ НАМ

З початку воєнних дій на сході України розпочалася нова сторінка літопису українських Збройних сил, яку наші захисники до сьогодні пишуть своєю кров'ю у боротьбі з агресором за незалежність нашої країни. Завдяки мужності, самопожертві та відвазі українських захисників, волонтерів та усіх українських патріотів українська армія – непереможна, а ми живемо під мирним небом.
Сьогодні, на початку різдвяних свят, коли збираються родини у домашньому колі, в батьківській оселі, зібралася і Родина загиблих героїв нашого міста. Зібралися діти загиблих героїв. А вони різні - і за віком. Наймолодшому - Панченку Андрійку всього чотири з половиною рочки, і народився він через два місяці після смерті свого батька Панченка Едуарда. Найстаршій Мороз Катерині тридцять п'ять років, і їй - донці Мороза Олександра так само не вистачає батьківської любові і турботи.

Громадська спілка «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ "БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ" цього року започаткувала всеукраїнський проект «Батьківське серце»: іменний пам’ятний кулон у вигляді серця отримують діти, батьки яких загинули в зоні бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Сьогодні ми зібралися з цієї урочистої події - усі діти загиблих героїв нашого славного міста, а їх тридцять п’ять, отримали від побратимів своїх батьків іменні обереги - кулони "Батьківське серце". Приїхали, щоб вручити обереги дітям загиблих героїв Голова Громадської спілки «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ», автор кулону - Голова КОМІТЕТУ БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ Володимир Віровцев та Голова Громадської спілки «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «МИ УКРАЇНЦІ», співголова КОМІТЕТУ БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ Іван Татауров.

До родин загиблих герої з привітаннями звернулися депутат міської ради Михайло Підгурський та Голова Громадської організації «Патріот 2015» Павло Некритий. Пам’ятні кулони освятив настоятель храму Преображення Господнього Української Греко-Католицької Церкви в місті Кам'янському Ігор Пагулич.

Благодійний фонд «Карітас Кам’янське» подарував родинам загиблих душевне тепло - справжню новорічну казку - виставу та смаколики від Святого Миколая. Також діти отримали подарунки від депутата Дніпровської міської ради Віктора Бонюка та волонтера Михайла Скринніка. На святі були присутні наші гості - з Родинного кола Дніпропетровщини на чолі з головою Сергієм Ніконовим.

Урочистості відбулися в приміщенні храму Преображення Господнього Української Греко-Католицької Церкви в місті Кам'янському.

ГО «ПАТРІОТ 2015» та Родина загиблих героїв передали в дарунок музею Громадської спілки «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ» книгу «Життя обірвані війною» та банер з логотипом організації. Потім відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим героям на Алеї Слави та на Алеї Героїв на військовому кладовищі.

Пишаємося мужністю учасників АТО та ООС, дякуємо за активну життєву позицію волонтерам, вклоняємося самопожертві загиблих героїв, які мали ВІРУ на позитивні зміни, НАДІЮ на краще життя в рідній, справжній Україні, щиру ЛЮБОВ до своїх рідних і до нас з вами, і мали велику мужність їх відстоювати у бою. І цю велику ВІРУ, НАДІЮ і ЛЮБОВ вони подарували нам з вами.

ПОМОЛІТЬСЯ, ЛЮДИ, ЗА НАШИХ ЯНГОЛІВ - ОХОРОНЦІВ.

Родина загиблих героїв міста Кам’янського


Просмотров:451Разова грошова допомога до 5 травня

Для отримання до 5 травня грошей УБД потрібно, всім окрім пенсіонерів м. Кам’янського взяти нову довідку рахунок у банку і віднести у військкомат до Юлі Валентинівні, вони у всіх змінилися з початку 2020 року.
(Щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.)
Військкомат працює:
Кожен день крім вихідних
з 08:00 до 17:00
перерва
13:00-14:00
2020рік
I групи – 4 120 гривень;
II групи – 3 640 гривень;
ІII групи – 3 160 гривень;
Учасникам бойових дій – 1 390 гривень;
Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 120 гривень;
Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 гривень.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
48 + 38 =  

0 комментариев

Имя:
48 + 38 =