Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-12-27/11:32:00

Алеї Слави, Панченку Андрійку, Панченка Едуарда, Алеї Слави, учасників АТО, ООС

ЦЮ ВЕЛИКУ ВІРУ, НАДІЮ І ЛЮБОВ ВОНИ ПОДАРУВАЛИ НАМ

З початку воєнних дій на сході України розпочалася нова сторінка літопису українських Збройних сил, яку наші захисники до сьогодні пишуть своєю кров'ю у боротьбі з агресором за незалежність нашої країни. Завдяки мужності, самопожертві та відвазі українських захисників, волонтерів та усіх українських патріотів українська армія – непереможна, а ми живемо під мирним небом.
Сьогодні, на початку різдвяних свят, коли збираються родини у домашньому колі, в батьківській оселі, зібралася і Родина загиблих героїв нашого міста. Зібралися діти загиблих героїв. А вони різні - і за віком. Наймолодшому - Панченку Андрійку всього чотири з половиною рочки, і народився він через два місяці після смерті свого батька Панченка Едуарда. Найстаршій Мороз Катерині тридцять п'ять років, і їй - донці Мороза Олександра так само не вистачає батьківської любові і турботи.

Громадська спілка «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ "БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ" цього року започаткувала всеукраїнський проект «Батьківське серце»: іменний пам’ятний кулон у вигляді серця отримують діти, батьки яких загинули в зоні бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Сьогодні ми зібралися з цієї урочистої події - усі діти загиблих героїв нашого славного міста, а їх тридцять п’ять, отримали від побратимів своїх батьків іменні обереги - кулони "Батьківське серце". Приїхали, щоб вручити обереги дітям загиблих героїв Голова Громадської спілки «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ», автор кулону - Голова КОМІТЕТУ БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ Володимир Віровцев та Голова Громадської спілки «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «МИ УКРАЇНЦІ», співголова КОМІТЕТУ БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ Іван Татауров.

До родин загиблих герої з привітаннями звернулися депутат міської ради Михайло Підгурський та Голова Громадської організації «Патріот 2015» Павло Некритий. Пам’ятні кулони освятив настоятель храму Преображення Господнього Української Греко-Католицької Церкви в місті Кам'янському Ігор Пагулич.

Благодійний фонд «Карітас Кам’янське» подарував родинам загиблих душевне тепло - справжню новорічну казку - виставу та смаколики від Святого Миколая. Також діти отримали подарунки від депутата Дніпровської міської ради Віктора Бонюка та волонтера Михайла Скринніка. На святі були присутні наші гості - з Родинного кола Дніпропетровщини на чолі з головою Сергієм Ніконовим.

Урочистості відбулися в приміщенні храму Преображення Господнього Української Греко-Католицької Церкви в місті Кам'янському.

ГО «ПАТРІОТ 2015» та Родина загиблих героїв передали в дарунок музею Громадської спілки «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ» книгу «Життя обірвані війною» та банер з логотипом організації. Потім відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим героям на Алеї Слави та на Алеї Героїв на військовому кладовищі.

Пишаємося мужністю учасників АТО та ООС, дякуємо за активну життєву позицію волонтерам, вклоняємося самопожертві загиблих героїв, які мали ВІРУ на позитивні зміни, НАДІЮ на краще життя в рідній, справжній Україні, щиру ЛЮБОВ до своїх рідних і до нас з вами, і мали велику мужність їх відстоювати у бою. І цю велику ВІРУ, НАДІЮ і ЛЮБОВ вони подарували нам з вами.

ПОМОЛІТЬСЯ, ЛЮДИ, ЗА НАШИХ ЯНГОЛІВ - ОХОРОНЦІВ.

Родина загиблих героїв міста Кам’янського


Просмотров:34Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
54 + 44 =  

0 комментариев

Имя:
54 + 44 =