Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-11-25/10:39:00

22 листопада, Родина загиблих, учнями, Комунального закладу, Гімназія № 6, Кам'янської міської ради

Зустріч зі школярами 6 Гімназій

22 листопада 2019 року Родина загиблих Героїв міста Кам’янського зустрілася з учнями Комунального закладу «Гімназія № 6» Кам'янської міської ради.
Випускником цього навчального закладу був Серебренніков Сергій Олександрович – відповідальний, наполегливий, серйозний, працьовитий, людина, яка вміє тримати слово, дружити, здатна прийти на допомогу.

Він – надійний, на нього можна покластися, – таку характеристику отримав Сергій від шкільних наставників, яка неодноразово підтверджувалася у його дорослому житті.

Після школи було професійно-технічне училище № 26, де Сергій Серебренніков опанував спеціальність слюсаря-автомеханіка. Свої робітничі «університети» юнак проходив на металургійному комбінаті, у тому самому цеху, де працювала його мама Лариса Миколаївна. Його помітили, підвищили розряд. І до тієї шкільної характеристики, що зігрівала душу мамі Сергія, додалася виробнича: працьовитий, відповідальний, розвинений.

Яскравих барв, піднесення додала Сергію любов. Його дівчина була саме з тієї шостої школи, де навчався і він. Справили весілля. Раділи народженню сина. Завдяки батьківським турботам Сергій змужнів, став серйознішим.

З початком подій на сході країни Сергій сам пішов до військкомату. «Якщо не я, то хто захищатиме країну, родину? – сказав матері і заспокоїв: – Рік промине і я повернуся». Щоправда, не рік, а цілих півтора минуло, поки солдат повернувся додому. Живий, неушкоджений!

Через деякий час приголомшив матір, розповівши про подальші плани. «Не ображайся, мамо. Я підписав контракт. Хочу продовжувати службу, не виключаю, що буду професійним військовим. Здається, я знайшов себе». Дуже стриманий і серйозний, він удруге навів матері мотив свого рішення: «Якщо не я, то хто захищатиме країну, вас, моїх рідних?»

Від початку 2016 року С. Серебренніков служив у складі 54-ї артилерійської бригади. Він був надійною опорою командирам, бо вже мав досвід дій у бойовій обстановці, вмів вибудовувати стосунки у підрозділі, був готовий до відсічі будь-яким провокаціям супротивника. 12 серпня 2017 року Серебренніков Сергій Олександрович загинув.

На зустріч зі школярами прийшли Голова Родини загиблих героїв м. Кам'янського Самойлович Олександр Олексійович - батько загиблого героя сержанта Самойловича Максима Олександровича, мати загиблого героя Кочури Максима Дмитровича - Кочура Оксана Андріївна, дружина загиблого героя старшого сержанта Удовицького Ігоря Миколайовича – Удовицька Наталія Миколаївна та мати загиблого героя лейтенанта Ткаченка Сергія Миколайовича - Ткаченко Ірина Петрівна.

Зустріч відзначалася особливим піднесенням та душевним теплом. Школярі готувалися до зустрічі з особливим старанням. Слід відзначити тонке розуміння, співчуття та готовність допомогти, які відчувалися у словах організаторів зустрічі – директора гімназії Рутенко Наталії Вікторівни, заступника директора з виховної роботи Алябєдєвої Вікторії Миколаївни, керівника оркестру духових інструментів Мізюліної Тетяни Володимирівни та учнів, які були приймали участь у підготовці цієї теплої, душевної зустрічі. Дякуємо організаторам.

Члени Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам'янського продовжують заходи національно-патріотичного виховання дітей та молоді у нашому місті.


Просмотров:39Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
13 + 10 =  

0 комментариев

Имя:
13 + 10 =