Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-11-25/10:39:00

22 листопада, Родина загиблих, учнями, Комунального закладу, Гімназія № 6, Кам'янської міської ради

Зустріч зі школярами 6 Гімназій

22 листопада 2019 року Родина загиблих Героїв міста Кам’янського зустрілася з учнями Комунального закладу «Гімназія № 6» Кам'янської міської ради.
Випускником цього навчального закладу був Серебренніков Сергій Олександрович – відповідальний, наполегливий, серйозний, працьовитий, людина, яка вміє тримати слово, дружити, здатна прийти на допомогу.

Він – надійний, на нього можна покластися, – таку характеристику отримав Сергій від шкільних наставників, яка неодноразово підтверджувалася у його дорослому житті.

Після школи було професійно-технічне училище № 26, де Сергій Серебренніков опанував спеціальність слюсаря-автомеханіка. Свої робітничі «університети» юнак проходив на металургійному комбінаті, у тому самому цеху, де працювала його мама Лариса Миколаївна. Його помітили, підвищили розряд. І до тієї шкільної характеристики, що зігрівала душу мамі Сергія, додалася виробнича: працьовитий, відповідальний, розвинений.

Яскравих барв, піднесення додала Сергію любов. Його дівчина була саме з тієї шостої школи, де навчався і він. Справили весілля. Раділи народженню сина. Завдяки батьківським турботам Сергій змужнів, став серйознішим.

З початком подій на сході країни Сергій сам пішов до військкомату. «Якщо не я, то хто захищатиме країну, родину? – сказав матері і заспокоїв: – Рік промине і я повернуся». Щоправда, не рік, а цілих півтора минуло, поки солдат повернувся додому. Живий, неушкоджений!

Через деякий час приголомшив матір, розповівши про подальші плани. «Не ображайся, мамо. Я підписав контракт. Хочу продовжувати службу, не виключаю, що буду професійним військовим. Здається, я знайшов себе». Дуже стриманий і серйозний, він удруге навів матері мотив свого рішення: «Якщо не я, то хто захищатиме країну, вас, моїх рідних?»

Від початку 2016 року С. Серебренніков служив у складі 54-ї артилерійської бригади. Він був надійною опорою командирам, бо вже мав досвід дій у бойовій обстановці, вмів вибудовувати стосунки у підрозділі, був готовий до відсічі будь-яким провокаціям супротивника. 12 серпня 2017 року Серебренніков Сергій Олександрович загинув.

На зустріч зі школярами прийшли Голова Родини загиблих героїв м. Кам'янського Самойлович Олександр Олексійович - батько загиблого героя сержанта Самойловича Максима Олександровича, мати загиблого героя Кочури Максима Дмитровича - Кочура Оксана Андріївна, дружина загиблого героя старшого сержанта Удовицького Ігоря Миколайовича – Удовицька Наталія Миколаївна та мати загиблого героя лейтенанта Ткаченка Сергія Миколайовича - Ткаченко Ірина Петрівна.

Зустріч відзначалася особливим піднесенням та душевним теплом. Школярі готувалися до зустрічі з особливим старанням. Слід відзначити тонке розуміння, співчуття та готовність допомогти, які відчувалися у словах організаторів зустрічі – директора гімназії Рутенко Наталії Вікторівни, заступника директора з виховної роботи Алябєдєвої Вікторії Миколаївни, керівника оркестру духових інструментів Мізюліної Тетяни Володимирівни та учнів, які були приймали участь у підготовці цієї теплої, душевної зустрічі. Дякуємо організаторам.

Члени Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам'янського продовжують заходи національно-патріотичного виховання дітей та молоді у нашому місті.


Просмотров:252Разова грошова допомога до 5 травня

Для отримання до 5 травня грошей УБД потрібно, всім окрім пенсіонерів м. Кам’янського взяти нову довідку рахунок у банку і віднести у військкомат до Юлі Валентинівні, вони у всіх змінилися з початку 2020 року.
(Щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.)
Військкомат працює:
Кожен день крім вихідних
з 08:00 до 17:00
перерва
13:00-14:00
2020рік
I групи – 4 120 гривень;
II групи – 3 640 гривень;
ІII групи – 3 160 гривень;
Учасникам бойових дій – 1 390 гривень;
Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 120 гривень;
Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 гривень.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
22 + 27 =  

0 комментариев

Имя:
22 + 27 =