Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-11-19/13:27:00

, Члени Громадської організації, Патріот 2015, Родини загиблих героїв, Чернової Наталії Геннадіївни

Зустріч зі школярами

14 листопада 2019 року члени Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам'янського зустрілася з учнями Комунального закладу ЗСШ № 30 Кам'янської міської ради.
На зустріч зі школярами прийшли Голова Родини загиблих героїв м. Кам'янського Самойлович Олександр Олексійович - батько загиблого героя сержанта Самойловича Максима Олександровича, мати загиблого героя Кочури Максима Дмитровича - Кочура Оксана Андріївна та мати загиблого героя лейтенанта Ткаченка Сергія Миколайовича - Ткаченко Ірина Петрівна. Також на зустріч прийшов Денисов Вадим Олександрович - учасник АТО, випускник цієї школи, батько кадета 4 класу.

Слід зазначити, що, дякувати Богу, горе втрати оминуло випускників цієї школи, однак тонке розуміння, співчуття та готовність допомогти відчувалися у словах організаторів зустрічі – директора школи Кардашової Ірини Володимирівни, заступника директора з виховної роботи Чернової Наталії Геннадіївни, керівника музею Слави Білоус Валентини Михайлівни, екскурсоводів музею, присутніх на зустрічі учнів 10–А класу та кадетів 4–А класу.

Зустріч відзначалася особливим піднесенням та душевним теплом, байдужих серед учасників не було.

Зустріч відбувалася у музеї Слави школи, центральна експозиція якого має назву: «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя». У словах школярів-екскурсоводів відчувається велика любов до України, хвилювання за її долю та долю співвітчизників, а також біль втрати українських захисників, які загинули, захищаючи Батьківщину.

Члени Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам'янського продовжують заходи національно-патріотичного виховання дітей та молоді у нашому місті.


Просмотров:42Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
66 + 9 =  

0 комментариев

Имя:
66 + 9 =