Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-11-05/10:08:00

Активісти ГО Патріот 2015, Андрій Білоусов, Павло Некритий, проблеми житлово-комунального господарства

Робоча нарада в вирішені питань УБД

28 жовтня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов зустрівся з активістами міської громадської організації «Патріот 2015», щоб вислухати й допомогти вирішити проблеми соціального і побутового характеру, з якими найчастіше звертаються учасники Операції об’єднаних сил (раніше АТО).
На нараду були запрошені керівники департаментів, управлінь міської ради, представники служб та організацій Кам’янського. На зустрічі обговорювали проблеми житлово-комунального господарства, зокрема ремонт дахів та житлового фонду, надання матеріальної допомоги на лікування та інші потреби соціально-побутової сфери.

Для оперативного вирішення кожного питання Андрій Білоусов надав відповідних доручення. Також було вирішено організаційне транспортне питання щодо поїздок школярів до музею АТО у місті Дніпро.

«Подібні зустрічі з міським головою проводяться один-два рази на місяць, тому особливо гострих тем у нас немає. Ми вдячні Андрію Білоусову за допомогу бійцям і оперативне вирішення їхніх проблем. Також хочу відзначити, що минулого тижня до нас приїжджали представники місії ОБСЄ і за результатами проведеного ними моніторингу Кам’янське і наша організація стали лідерами по роботі і взаємодії з учасниками бойових дій», – сказав голова громадської організації «Патріот 2015» Павло Некритий.


Просмотров:88Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
63 + 84 =  

0 комментариев

Имя:
63 + 84 =