Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(066)967 20 14 / +38(096)548 45 25 / +38(098)363 97 88

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-07-02/12:07:00

Відбудова  лікарні № 5

Мер Кам'янського разом з актівістами ГО «Патріот 2015» перевірив хід ремонту в лікарні № 5

У Кам'янському тривають роботи зі створення Центру медичної реабілітації учасників бойових дій і інших пільгових груп населення на базі міської лікарні № 5.
На даному етапі йде процес облаштування нових відділень. У повному обсязі закуплено сучасне медичне обладнання, фітнес станції, апарати для розробки суглобів, тренажери, а також меблі та побутова техніка в палати. У медзакладі зможуть проходити реабілітацію одночасно від 60 до 100 пацієнтів.

Проект реалізується на кошти державного бюджету Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Гранта Світового банку та міського бюджету.

«Сьогодні я в черговий раз перевірив хід ремонтних робіт на даному об'єкті і поставив завдання завершити їх в серпні, щоб до Дня незалежності України відкрити реабілітаційний Центр і включити його в роботу», - сказав мер Кам'янського Андрій Бєлоусов.

Активіст ГО «Патріот 2015» Андрій Козачок зазначив, що створення сучасного реабілітаційного Центру в Кам'янському є дуже показовим і престижним: «Не кожне місто в нашій країні може похвалитися створенням такого Центру. Від імені учасників і ветеранів АТО, ООС хочу подякувати Андрію Леонідовичу за підтримку і допомогу у вирішенні всіх питань».


Просмотров:83Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
73 + 81 =  

0 комментариев

Имя:
73 + 81 =