Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(066)967 20 14 / +38(096)548 45 25 / +38(098)363 97 88

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-03-02/10:09:00

Обращение к депутатам горсовета.

Обращение к депутатам горсовета.

01.03.2019 на пленарном заседании выступили активисты общественной организации «Патріот 2015» «Родини загиблих героїв м. Кам'янського», с призывом объединиться для конструктивного сотрудничества.
Каждый депутат получил от активистов своеобразные письма - как напоминание о том, что ветераны и семьи погибших готовы помогать городу и действовать в интересах общества.

Размещаем текст обращения без изменений и поправок.

Шановні депутати!

Від імені та за дорученням членів Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам'янського звертаємося до Вас з відкритим листом – закликом.

Захист Батьківщини – це наша спільна справа, справа всіх громадян України. На передових позиціях сьогодні знаходяться ті, кого об'єднала одна ідея й єдине прагнення – здобути перемогу над ворогом і забезпечити мир своїй країні. Об'єднані сили відстоюють незалежність України. Кожен захисник нашої країни, кожен ветеран цієї неоголошеної війни, кожна родина загиблого героя високо цінують дух бойового братерства, бо саме почуття надійного плеча поряд дозволяє людям долати дійсно суворі випробування. В той же час, вони як оголений нерв суспільства, гостро реагують на будь-яку несправедливість. Наслідки цієї війни – це глибокий шрам, який суспільство нестиме ще довго після завершення російської агресії. Тому наша мета – не допустити розшарування нашого суспільства на тих, хто став на захист Батьківщини, та тих, кому зручно не помічати того, що в країні уже п’ятий рік іде війна, кому вигідно, щоб війна продовжувалась.

Ми усі маємо нарешті зрозуміти, що саме в єдності наша сила, що наша сила – це не лише зброя, стратегічне бачення або тактична майстерність. Джерело нашої сили – в тому, що ми боремося за праведну справу. З російськими окупантами воює не лише армія, – їм протистоїть весь народ України. А народ перемогти неможливо.

Людина, яка сьогодні захищає Батьківщину зі зброєю в руках, має бути переконана, що держава піклується про її родину та здатна її захистити. Військовослужбовець, який чесно виконав свій обов'язок, має бути впевнений, що його важка ратна робота буде завжди шануватися суспільством. Родини полеглих героїв, які віддали власне життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність рідної землі, повинні відчувати турботу та небайдужість зі сторони міської влади.

Особливо хочемо зазначити, що ветеранів цієї неоголошеної війни та членів родин загиблих героїв м. Кам'янського ми не дозволимо вважати «баластом» та додатковим «навантаженням» на бюджет. Члени Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам'янського закликають Вас, шановні депутати до конструктивної співпраці з можливістю дорадчих ініціатив та сприяння захисту прав та інтересів ветеранів і родин полеглих героїв України.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо територіальної громади міста Кам'янського.

З повагою, члени Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам’янського."


Просмотров:184Читайте також:
Меморандум о співпраці

Сьогодні 02.08.2019 активісти ГО «Патріот 2015» уклали меморандум з Кам’янським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (далі Кам’янський ОМТЦК та СП) (воєнкомат). Розраховуємо на плідну роботу у різних напрямках щодо допомоги учасникам бойових дій АТО,ООС

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
54 + 37 =  

0 комментариев

Имя:
54 + 37 =