Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2019-03-02/10:09:00

Обращение к депутатам горсовета.

Обращение к депутатам горсовета.

01.03.2019 на пленарном заседании выступили активисты общественной организации «Патріот 2015» «Родини загиблих героїв м. Кам'янського», с призывом объединиться для конструктивного сотрудничества.
Каждый депутат получил от активистов своеобразные письма - как напоминание о том, что ветераны и семьи погибших готовы помогать городу и действовать в интересах общества.

Размещаем текст обращения без изменений и поправок.

Шановні депутати!

Від імені та за дорученням членів Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам'янського звертаємося до Вас з відкритим листом – закликом.

Захист Батьківщини – це наша спільна справа, справа всіх громадян України. На передових позиціях сьогодні знаходяться ті, кого об'єднала одна ідея й єдине прагнення – здобути перемогу над ворогом і забезпечити мир своїй країні. Об'єднані сили відстоюють незалежність України. Кожен захисник нашої країни, кожен ветеран цієї неоголошеної війни, кожна родина загиблого героя високо цінують дух бойового братерства, бо саме почуття надійного плеча поряд дозволяє людям долати дійсно суворі випробування. В той же час, вони як оголений нерв суспільства, гостро реагують на будь-яку несправедливість. Наслідки цієї війни – це глибокий шрам, який суспільство нестиме ще довго після завершення російської агресії. Тому наша мета – не допустити розшарування нашого суспільства на тих, хто став на захист Батьківщини, та тих, кому зручно не помічати того, що в країні уже п’ятий рік іде війна, кому вигідно, щоб війна продовжувалась.

Ми усі маємо нарешті зрозуміти, що саме в єдності наша сила, що наша сила – це не лише зброя, стратегічне бачення або тактична майстерність. Джерело нашої сили – в тому, що ми боремося за праведну справу. З російськими окупантами воює не лише армія, – їм протистоїть весь народ України. А народ перемогти неможливо.

Людина, яка сьогодні захищає Батьківщину зі зброєю в руках, має бути переконана, що держава піклується про її родину та здатна її захистити. Військовослужбовець, який чесно виконав свій обов'язок, має бути впевнений, що його важка ратна робота буде завжди шануватися суспільством. Родини полеглих героїв, які віддали власне життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність рідної землі, повинні відчувати турботу та небайдужість зі сторони міської влади.

Особливо хочемо зазначити, що ветеранів цієї неоголошеної війни та членів родин загиблих героїв м. Кам'янського ми не дозволимо вважати «баластом» та додатковим «навантаженням» на бюджет. Члени Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам'янського закликають Вас, шановні депутати до конструктивної співпраці з можливістю дорадчих ініціатив та сприяння захисту прав та інтересів ветеранів і родин полеглих героїв України.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо територіальної громади міста Кам'янського.

З повагою, члени Громадської організації «Патріот 2015» та Родини загиблих героїв м. Кам’янського."


Просмотров:216Разова грошова допомога до 5 травня

Для отримання до 5 травня грошей УБД потрібно, всім окрім пенсіонерів м. Кам’янського взяти нову довідку рахунок у банку і віднести у військкомат до Юлі Валентинівні, вони у всіх змінилися з початку 2020 року.
(Щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.)
Військкомат працює:
Кожен день крім вихідних
з 08:00 до 17:00
перерва
13:00-14:00
2020рік
I групи – 4 120 гривень;
II групи – 3 640 гривень;
ІII групи – 3 160 гривень;
Учасникам бойових дій – 1 390 гривень;
Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 120 гривень;
Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 гривень.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
59 + 84 =  

0 комментариев

Имя:
59 + 84 =