Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2017-08-17/15:48:13

Горячая линия Днепр ОГА

На «горячую линию» при Днепр ОГА поступило почти четыре сотни звонков от бойцов АТО

В этом году на «горячую линию» психологической поддержки участников АТО при Днепр ОГА поступило более 370 звонков. Всего за два года зафиксировали более три тысячи обращений, сообщила советник председателя Днепр ОГА Ольга Горб.
«Два года назад в Днепр ОГА заработал контакт-центр для АТОшников и членов их семей. Специалисты оказывают «скорую» психологическую помощь - она всегда необходима тем, кого коснулась война. Звонят даже из передовой - бойцы волнуются за своих родных и не могут самостоятельно овладеть страхами», - отметила Ольга Горб.

В контакт-центре работают профессиональные психологи. Они выслушают и дадут совет, как преодолеть последствия стресса. Все звонки строго конфиденциальны, добавила советник председателя ДнепрОГА.

Чаще всего у участников боевых действий возникают проблемы с адаптацией в мирной жизни после возвращения с войны. Так же они звонят на «горячую линию», чтобы узнать, как получить удостоверение участника боевых действий, материальную помощь или жилье.

В случае необходимости, бойцам расскажут, куда им обратиться за дальнейшей психологической помощи или с вопросами соцзащиты.

Телефон «горячей линии» 0-800-505-085.


Просмотров:426Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №53 (26.02.2018)
Вісник №52 (12.02.2018)
Вісник №50 (15.01.2018)
Закрыть
Имя:
84 + 34 =  

0 комментариев

Имя:
84 + 34 =