Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2017-02-05/22:14:13

Державна служба зайнятості допоможе

Державна служба зайнятості допоможе

Працевлаштування учасників АТО і допомога по безробіттю
 • знаити роботу – тимчасову або постіину;
 • отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

Як зареєструватися у служба занятости

Подати документи:

 • паспорт громадянина Украіни (або тимчасове посвідчення громадянина Украіни);
 • облікова картка платника податків (ідентифікаціинии код);
 • трудова книжка (за наявності),
 • цивільно-правовии договір чи документ, якии підтверджує період заинятості;
 • документи про освіту (за наявності);
 • віиськовии квиток із зазначенням дати взяття на облік у віиськкоматі відповідно до законодавства.

Важливо!

Реєстрація в службі заинятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Тобто можна реєструватись там, де зручно. У центрах заи?нятості єдина база вакансіи по всіи Украіні.

Усі вакансіі – у вільному доступі. Оберіть підходящу роботу у будь-якому регіоні Украі?ни.

Якщо Ви хочете знайти роботу або консультацію щодо працевлаштування, телефонуйте на гарячу лінію:

0 800 50 50 60 (безплатно зі стаціонарного телефону)

Як отримати допомогу по безробіттю

Допомога по безробіттю з урахуванням страхового стажу (відповідно до п.п. 1, 3, 4, 5 ст. 22, п. 1 ст. 23 Украіни «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (далі – Закон)) віиськовослужбовцю призначається на підставі особистоі заяви безробітного у Державну службу заинятості, довідки (довідок) про виплачене грошове забезпечення, паспорта або тимчасового посвідчення громадянина, трудовоі книжки, віиськового квитка.

За наявності надається свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Довідка про грошове забезпечення віиськовослужбовця видається віиськовим комісаріатом, де особа перебуває на обліку, або віиськовою частиною, де особа проходила службу.

Допомога по безробіттю виплачується з восьмого дня після реєстраціі в державніи службі заинятості як безробітноі особи.

Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років. Для осіб передпенсіиного віку (за два роки до настання права на пенсію) цеи строк становить 720 календарних днів.

На підставі абз. 1 п. 1 ст. 22 Закону право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу мають застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховии стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстраціі особи як безробітноі, становить не менше, ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (Держреєстр соцстраху).

Відповідно до п. 1 ст. 23 Закону розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до середньоденного грошового забезпечення застрахованих осіб, визначеного відповідно до Порядку обчислення середньоі заробітноі плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 р. No 1266.

Розмір визначається залежно від страхового стажу:

 • до 2 років – 50 %;
 • від 2 до 6 років – 55 %;
 • від 6 до 10 років – 60 %;
 • понад 10 років – 70 %.

Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру:

 • перші 90 календарних днів – 100 %;
 • протягом наступних 90 календарних днів – 80 %;
 • у подальшому – 70 %.

Відповідно до п. 2 ст. 22 Закону застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстраціі особи як безробітноі, за даними Держреєстру соцстраху мають страховии стаж менше шести місяців, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі (станом на квітень 2015 року – 544 грн за повнии місяць).

Як Отримати допомогу для організації власного бізнесу

Якщо ви офіціино працювали на роботі або проходили віиськову службу (крім строковоі служби) та якщо служба заинятості не може вас працевлаштувати протягом місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящоі роботи, то ви можете отримати допомогу по безробіттю одноразово для організаціі підприємницькоі діяльності.

Така допомога не виплачується особам, які протягом останніх 24 місяців, що передували початку безробіття, були зареєстровані як суб’єкти підприємницькоі діяльності.

Більш детальну інформацію вам нададуть спеціалісти служби заинятості:

0 800 50 50 60

(безплатно зі стаціонарного телефону)


Проект “Воїну-гідна праця” сприяє соціальній адаптації ветеранів АТО через працевлаштування, навчання та перекваліфікацію

Зателефонувати 063 802 6151

Резюме надсилати на ел. адресу: jobsoldier.czvl@gmail.com

Сторінка в фб – https://www.facebook.com/jobsoldiers/


Центр зайнятості Вільних людей (ЦЗВЛ) – громадська організація, покликана сприяти працевлаштуванню і соціальній адаптації українців, які у зв’язку з воєнними діями, економічною кризою втратили роботу й потребують допомоги.

https://www.facebook.com/czvl.staff/?fref=ts


Допомога надається Центром професійного розвитку Києва в рамках соціального проекту міжнародного благодійного фонду "World Jewish Relief". У Києві проект реалізується у співпраці з Фондом «Омріяна Країна» і Фондом Східна Європа.

ВСІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАС АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

ВСЕ ЩО ВИ ПОВИННІ - ХОТІТИ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ!

Ми чекаємо і будемо раді допомогти людям з інвалідністю, переселенцям і ветеранам АТО.

Для отримання допомоги телефонуйте: 066-500-10-22

Час роботи - з 10.00 до 18.00

ПОЧНІТЬ НОВЕ ЖИТТЯ РАЗОМ З НОВОЇ РОБОТОЮ!


“Робота після АТО. Вакансії (народна платформа)”

https://www.facebook.com/groups/1034290676652833/


В рамках проекта Киев Бизнес Лайф имеем первые вакансии для бойцов, которые демобилизовались!

Требования:

Нам нужны добросовестные и ответственные работники без вредных привычек и судимости.

Обязанности: Охрана объктов

Условия работы: сутки 400 грн, обеспечим жильем Контактное лицо:

Дащенко Андрей Владимирович Телефон : 093-604-55-50


Просмотров:2019Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №25 (14.06.2016)
Вісник №26 (07.07.2016)
Вісник №25 (14.06.2016)
Закрыть
Имя:
55 + 32 =  

0 комментариев

Имя:
55 + 32 =