Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2018-12-17/14:20:00

Доступне житло

«Доступне житло»: переселенці і учасники АТО вже можуть подати заяву для участі в програмі

З 2017 року розпочався прийом заяв громадян для участі в програмі «Доступне житло». Його почали все регіональні управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.
За умовами програми, держава оплачує 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла для учасників АТО і переселенців. Іншу половину оплачує чоловік.

Бажаючим необхідно пройти 4 етапи:

 • отримати необхідну інформацію про те, чи мають вони право брати участь в програмі «Доступне житло»;
 • визначити розмір належної їм державної підтримки за програмою; ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати для участі у зазначеній програмі;
 • ознайомитися з об'єктами житлового будівництва, які беруть участь в програмі «Доступне житло».

Більше інформації про ці кроки - за цим посиланням.

«З метою забезпечення прозорості впроваджена електронна черга кандидатів на отримання державної підтримки. Громадяни можуть щодня в онлайн-режимі бачити стан реєстрації заяв »

Жителі Донецької області можуть звертатися до регіонального управління фонду, яке знаходиться за адресою: м Слов'янськ, вул. Шевченко, 11. Час роботи з 10:00 до 14:00.

Контактна інформація Луганського регіонального управління фонду - м Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 22, офіс 104. Час роботи - понеділок - четвер з 8:00 до 17:00.

Нагадаємо, на реалізацію програми «Доступне житло» держава виділила 30 млн грн. Відповідно до опублікованого списку розподілених коштів, Донецька і Луганська області мають отримати понад 10 млн грн.

Дніпропетровське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву 49006, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Чечелівський район, вулиця Робоча , будинок 22-А

РОЗМІР ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ:

 • 30% для громадян, які потребують поліпшення житлових умов
 • 50% для громадян, на яких поширюється дія пунктів 1, 9 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10 - 14 частини другої статті 7 та абзаців 4, 6 і 8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
 • 50% для внутрішньо переміщених осіб

ПЛОЩА (21 м2 на 1 члена сім'ї + 10,5 м2 на сім'ю, але не > за фактичну) *ВАРТІСТЬ (не > граничної вартості 1 м2 )

ГРАНИЧНА ВАРТІСТЬ = опосередкована вартість 1 м2 (наказ Мінрегіону) * коєфіцієнт

 • 1,75 - для м. Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків
 • 1,50 - для міст-обласних центрів та міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб
 • 1,25 - для міст обласного значення з населенням 100-300 тис. осіб
 • 1,00 - для інших населених пунктів

 • Просмотров:303  Монетизація пільг у Кам'янському

  З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

  Вісник №25 (14.06.2016)
  Вісник №26 (07.07.2016)
  Вісник №25 (14.06.2016)
  Закрыть
  Имя:
  70 + 55 =  

  0 комментариев

  Имя:
  70 + 55 =