Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2018-02-12/11:55:00

Оформление земельных участков, помощь в оформлении земли в Каменском, 1200 грн на оформление земли в Каменском

Надання учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції одноразової адресної допомоги для вирішення питань оформлення документів на земельні ділянки

Одноразова адресна допомога учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції для вирішення питань оформлення документів на земельні ділянки (далі – Допомога) надається управлінням соціальної політики міської ради (далі – суб’єкт надання Допомоги) за рахунок коштів міського бюджету зазначеним категоріям, які зареєстровані на території міста.
Розмір Допомоги визначається Комплексною програмою підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та складає 1200,00 грн.

Відповідно до п.165 Податкового кодексу Допомога не підлягає оподаткуванню. Допомога надається за умови наявності рішення міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції (далі – суб’єкт звернення).

Загальний строк надання допомоги становить 60 календарних днів.

Для отримання допомоги суб’єкт звернення особисто надає до Центру надання адміністративних послуг м.Кам’янського.

До заяви суб’єктом звернення додаються наступні документи:

  • копія паспорта громадянина України;
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
  • копія посвідчення учасника бойових дій, яке видано відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • копія посвідчення інваліда війни, яке видано відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та довідку про безпосередню участь в антитерористичній операції;
  • копія рішення міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
  • довідка про відкриття особового рахунку.

Суб’єкт звернення зобов’язаний пред’явити адміністратору Центру надання адміністративних послуг оригінали всіх зазначених вище документів для їх посвідчення печаткою адміністратора.

Після реєстрації заява з необхідними документами направляється до суб’єкта надання Допомоги.

Виплата Допомоги здійснюється на підставі клопотання затвердженого міським головою шляхом перерахунку коштів на банківський особистий картковий рахунок.

Суб’єкт надання Допомоги веде облік заяв суб’єктів звернень.

У разі смерті учасника бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, який звернувся за наданням одноразової адресної допомоги для вирішення питань оформлення документів на земельні ділянки, виплата коштів здійснюється особі, яка перебувала із ним (нею) у родинних стосунках та на момент його (її) смерті була зареєстрована та мешкала з ним (нею) за адресою проживання (реєстрації) фізичної особи, за умови, якщо нарахування допомоги здійснено за життя фізичної особи.

У разі неотримання матеріальної допомоги повторне відправлення через поштове відділення здійснюється у випадку особистого звернення заявника до відділу з питань соціального захисту ветеранів, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб управління соціальної політики міської ради протягом трьох місяців після повернення зазначених коштів на реєстраційний рахунок розпорядника.


Просмотров:706Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №25 (14.06.2016)
Вісник №26 (07.07.2016)
Вісник №25 (14.06.2016)
Закрыть
Имя:
57 + 91 =  

0 комментариев

Имя:
57 + 91 =