Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2018-02-12/11:55:00

Оформление земельных участков, помощь в оформлении земли в Каменском, 1200 грн на оформление земли в Каменском

Надання учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції одноразової адресної допомоги для вирішення питань оформлення документів на земельні ділянки

Одноразова адресна допомога учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції для вирішення питань оформлення документів на земельні ділянки (далі – Допомога) надається управлінням соціальної політики міської ради (далі – суб’єкт надання Допомоги) за рахунок коштів міського бюджету зазначеним категоріям, які зареєстровані на території міста.
Розмір Допомоги визначається Комплексною програмою підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та складає 1200,00 грн.

Відповідно до п.165 Податкового кодексу Допомога не підлягає оподаткуванню. Допомога надається за умови наявності рішення міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції (далі – суб’єкт звернення).

Загальний строк надання допомоги становить 60 календарних днів.

Для отримання допомоги суб’єкт звернення особисто надає до Центру надання адміністративних послуг м.Кам’янського.

До заяви суб’єктом звернення додаються наступні документи:

  • копія паспорта громадянина України;
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
  • копія посвідчення учасника бойових дій, яке видано відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • копія посвідчення інваліда війни, яке видано відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та довідку про безпосередню участь в антитерористичній операції;
  • копія рішення міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
  • довідка про відкриття особового рахунку.

Суб’єкт звернення зобов’язаний пред’явити адміністратору Центру надання адміністративних послуг оригінали всіх зазначених вище документів для їх посвідчення печаткою адміністратора.

Після реєстрації заява з необхідними документами направляється до суб’єкта надання Допомоги.

Виплата Допомоги здійснюється на підставі клопотання затвердженого міським головою шляхом перерахунку коштів на банківський особистий картковий рахунок.

Суб’єкт надання Допомоги веде облік заяв суб’єктів звернень.

У разі смерті учасника бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, який звернувся за наданням одноразової адресної допомоги для вирішення питань оформлення документів на земельні ділянки, виплата коштів здійснюється особі, яка перебувала із ним (нею) у родинних стосунках та на момент його (її) смерті була зареєстрована та мешкала з ним (нею) за адресою проживання (реєстрації) фізичної особи, за умови, якщо нарахування допомоги здійснено за життя фізичної особи.

У разі неотримання матеріальної допомоги повторне відправлення через поштове відділення здійснюється у випадку особистого звернення заявника до відділу з питань соціального захисту ветеранів, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб управління соціальної політики міської ради протягом трьох місяців після повернення зазначених коштів на реєстраційний рахунок розпорядника.


Просмотров:1427Читайте також:
Разова грошова допомога до 5 травня

Для отримання до 5 травня грошей УБД потрібно, всім окрім пенсіонерів м. Кам’янського взяти нову довідку рахунок у банку і віднести у військкомат до Юлі Валентинівні, вони у всіх змінилися з початку 2020 року.
(Щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.)
Військкомат працює:
Кожен день крім вихідних
з 08:00 до 17:00
перерва
13:00-14:00
2020рік
I групи – 4 120 гривень;
II групи – 3 640 гривень;
ІII групи – 3 160 гривень;
Учасникам бойових дій – 1 390 гривень;
Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 120 гривень;
Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 гривень.

Вісник №25 (14.06.2016)
Вісник №26 (07.07.2016)
Вісник №25 (14.06.2016)
Закрыть
Имя:
32 + 65 =  

0 комментариев

Имя:
32 + 65 =