Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2020-01-18/09:29:00

Родина героя Каменское , программа поддержки воинов АТО, в Каменском действует программа Родина героя, помощь семьям погибших в Каменском, Родина героя, Каменское, льготы для семей погибших, программа Родина героя с поправками.

Програма підтримки членів сімей учасників антитерористичної операції міста Кам’янського «Родина героя»

Серед основних заходів Програми виплата сім’ям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил щомісячної матеріальної допомоги у розмірі 2 500 гривень, надання одноразової щорічної матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем в розмірі 10 тисяч гривень, надання додаткових пільг у розмірі 50% на оплату за житлово-комунальні послуги тощо.
Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, у 2019 році на реалізацію заходів Програми виділено понад 2 мільйони 660 тисяч гривень. Одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових проблем отримали 28 сімей, щомісячну матеріальну допомогу виплачено на загальну суму понад 1 мільйон 800 тисяч гривень.

Протягом 2019 року додаткові пільги у розмірі 50% на оплату житлово-комунальних послуг отримала 61 особа, на загальну суму понад 210 тисяч гривень.

З 01 вересня 2019 року діти військовослужбовців дійсної служби, які загинули при виконанні службових обов’язків або стали інвалідами І-ї чи ІІ-ї групи, звільняються від оплати за навчання на 100 відсотків та забезпечуються безкоштовним харчуванням у дошкільних та шкільних навчальних закладах.

На постійному контролі перебуває питання надання членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції медичних послуг. Відповідно до потреби вирішується питання забезпечення їх безкоштовними медикаментами при амбулаторному лікуванні.

Комунальні заклади культури (бібліотеки, театр, музей) забезпечують безкоштовне відвідування заходів сім’ями учасників антитерористичної операції та сім’ями військовослужбовців, загиблих під час проведення АТО

Протягом 2019 року управлінням соціальної політики міської ради організовано привітання з днем народження 16 дітей віком до 18 років, їм перераховано адресну допомогу на загальну суму 48 тисяч гривень.

Станом на 28.12.2019 в місті проживає 80 членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.Просмотров:1005Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №25 (14.06.2016)
Вісник №26 (07.07.2016)
Вісник №25 (14.06.2016)
Закрыть
Имя:
57 + 11 =  

0 комментариев

Имя:
57 + 11 =