Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2017-02-16/09:34:13

Льготі на похорона участникам боевіх действий, компенсация похорон участников боевіх действий, как получить льготу на похороні участнику боевіх действий, компенсация, похорон, гибели, участникам АТО, атошникам

Умови отримання грошової компенсації на проведення поховання померлих учасників бойових дій та інвалідів війни

Порядком проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1445 передбачено безоплатне поховання осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни відповідно до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу".
Статтею 14 вищевказаного Закону передбачено безоплатне поховання осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни відповідно до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", витрати на поховання яких здійснюються: на поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною - за рахунок коштів Державного бюджету України, а на поховання померлих учасників бойових дій та інвалідів війни – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Перелік осіб, які належать до учасників бойових дій і інвалідів війни визначено статтями 6 та 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Порядок застосовується до учасників бойових дій і інвалідів війни, які на момент смерті були зареєстровані на території Охтирського району.

Відшкодування витрат на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій здійснює управління праці та соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації за рахунок коштів обласного бюджету шляхом виплати грошової компенсації виконавцю волевиявлення або особі, що зобов'язалася поховати померлого учасника бойових дій або інваліда війни у сумі 1790,00 грн. на підставі слідуючих документів:

 • заяви члена сім’ї померлого чи особи, що здійснила поховання;
 • копії паспорта заявника;
 • довідки з останнього місця проживання померлого;
 • копії свідоцтва про смерть;
 • копії документа про підтвердження статусу учасника бойових дій або інваліда війни (копія посвідчення).

Щомісячно здійснюється фінансування видатків на проведення безоплатного поховання учасників бойових дій в межах затверджених видатків на поточний рік.

У разі проведення поховання померлого учасника бойових дій ритуальною службою, до зазначених документів додаються:

 • договір-замовлення на організацію та проведення поховання;
 • документи (чеки) з оплати витрат на поховання із зазначенням сум коштів.
 • Перелік послуг з поховання померлих учасників бойових дій, вартість яких відшкодовується:

 • оформлення договору-замовлення на організацію поховання;
 • доставка предметів похоронної належності;
 • надання транспортних послуг (один автокатафалк та один автобус супроводження);
 • перенесення труни з тілом померлого до будинку, до моргу, з будинку, моргу до місця поховання;
 • організація поховання і проведення ритуалу;
 • надання труни;
 • надання вінка похоронного;
 • копання могили (викопування ручним чи механізованим способом, опускання труни у могилу, закопування, формування намогильного насипу);
 • надання урни;
 • кремація.

Безоплатне поховання здійснюється для всіх учасників бойових дій і інвалідів війни.


Просмотров:8627Разова грошова допомога до 5 травня

Для отримання до 5 травня грошей УБД потрібно, всім окрім пенсіонерів м. Кам’янського взяти нову довідку рахунок у банку і віднести у військкомат до Юлі Валентинівні, вони у всіх змінилися з початку 2020 року.
(Щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.)
Військкомат працює:
Кожен день крім вихідних
з 08:00 до 17:00
перерва
13:00-14:00
2020рік
I групи – 4 120 гривень;
II групи – 3 640 гривень;
ІII групи – 3 160 гривень;
Учасникам бойових дій – 1 390 гривень;
Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 4 120 гривень;
Членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 900 гривень.

Вісник №25 (14.06.2016)
Вісник №26 (07.07.2016)
Вісник №25 (14.06.2016)
Закрыть
Имя:
53 + 90 =  

0 комментариев

Имя:
53 + 90 =