Міська громадська організація

Патріот 2015

+38(098)785 54 18 / +38(098)363 97 88 / Пн-Пт / 10:00-13:00

patriot-2015@email.ua


Дата публикации: 2017-02-16/09:34:13

Льготі на похорона участникам боевіх действий, компенсация похорон участников боевіх действий, как получить льготу на похороні участнику боевіх действий, компенсация, похорон, гибели, участникам АТО, атошникам

Умови отримання грошової компенсації на проведення поховання померлих учасників бойових дій та інвалідів війни

Порядком проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1445 передбачено безоплатне поховання осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни відповідно до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу".
Статтею 14 вищевказаного Закону передбачено безоплатне поховання осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни відповідно до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", витрати на поховання яких здійснюються: на поховання померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною - за рахунок коштів Державного бюджету України, а на поховання померлих учасників бойових дій та інвалідів війни – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Перелік осіб, які належать до учасників бойових дій і інвалідів війни визначено статтями 6 та 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Порядок застосовується до учасників бойових дій і інвалідів війни, які на момент смерті були зареєстровані на території Охтирського району.

Відшкодування витрат на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій здійснює управління праці та соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації за рахунок коштів обласного бюджету шляхом виплати грошової компенсації виконавцю волевиявлення або особі, що зобов'язалася поховати померлого учасника бойових дій або інваліда війни у сумі 1790,00 грн. на підставі слідуючих документів:

 • заяви члена сім’ї померлого чи особи, що здійснила поховання;
 • копії паспорта заявника;
 • довідки з останнього місця проживання померлого;
 • копії свідоцтва про смерть;
 • копії документа про підтвердження статусу учасника бойових дій або інваліда війни (копія посвідчення).

Щомісячно здійснюється фінансування видатків на проведення безоплатного поховання учасників бойових дій в межах затверджених видатків на поточний рік.

У разі проведення поховання померлого учасника бойових дій ритуальною службою, до зазначених документів додаються:

 • договір-замовлення на організацію та проведення поховання;
 • документи (чеки) з оплати витрат на поховання із зазначенням сум коштів.
 • Перелік послуг з поховання померлих учасників бойових дій, вартість яких відшкодовується:

 • оформлення договору-замовлення на організацію поховання;
 • доставка предметів похоронної належності;
 • надання транспортних послуг (один автокатафалк та один автобус супроводження);
 • перенесення труни з тілом померлого до будинку, до моргу, з будинку, моргу до місця поховання;
 • організація поховання і проведення ритуалу;
 • надання труни;
 • надання вінка похоронного;
 • копання могили (викопування ручним чи механізованим способом, опускання труни у могилу, закопування, формування намогильного насипу);
 • надання урни;
 • кремація.

Безоплатне поховання здійснюється для всіх учасників бойових дій і інвалідів війни.


Просмотров:2792Монетизація пільг у Кам'янському

З1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення.За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.Уповноваженими банками для виплати житлових субсидій у грошовій готівковій формі є банки, визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ через поточні рахунки. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створенням необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.

Вісник №25 (14.06.2016)
Вісник №26 (07.07.2016)
Вісник №25 (14.06.2016)
Закрыть
Имя:
84 + 22 =  

0 комментариев

Имя:
84 + 22 =